Dlaczego warto zdecydować się na dom w zabudowie szeregowej?

Blog

Szukasz wymarzonego domu dla siebie i swoich bliskich? Zależy Ci na połączeniu prywatności i bliskiego sąsiedztwa innych mieszkańców? Przekonaj się, dlaczego kupno domu w zabudowie szeregowej to najlepsza inwestycja, na jaką możesz się zdecydować!

Zabudowa szeregowa – popularny trend w budownictwie

Jeśli męczy Cię miejski hałas, masz dość ciasnego mieszkania w bloku, w którym z trudem jesteś w stanie wydzielić kąt do pracy, a jednocześnie (np. ze względów finansowych) nie chcesz inwestować w dom jednorodzinny, to własny dom w zabudowie szeregowej jest rozwiązaniem, którego szukasz!

Zabudowa szeregowa to trend, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Osiedla domów w zabudowie szeregowej powstają najczęściej na obrzeżach aglomeracji miejskich, zapewniając mieszkańcom z jednej strony spokój i otoczenie zieleni, a z drugiej – łatwy dojazd do centrum miasta. Jest to złoty środek pomiędzy mieszkaniem w bloku a domem jednorodzinnym. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – pora je poznać.

Plusy domu w zabudowie szeregowej

Wymieniając plusy naszych domów w zabudowie szeregowej, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na:

  • atrakcyjną cenę;
  • doskonale rozwiniętą infrastrukturę w najbliższej okolicy;
  • prywatność, której nie uświadczysz w bloku;
  • bliskie sąsiedztwo innych osób ułatwiające nawiązanie relacji społecznych.

Atrakcyjna cena domu w zabudowie szeregowej

Nie jest tajemnicą, że inwestycja w samodzielny dom jednorodzinny to ogromny wydatek i sporo formalności do załatwienia. A co, gdyby dostępna była oferta własnego domu w cenie niewiele wyższej niż mieszkanie o podobnej powierzchni w centrum miasta? Poznaj ofertę na Osiedlu Świerkowe Bielany i przekonaj się, że Twoje marzenia już wkrótce mogą stać się rzeczywistością! Własny dom w zabudowie szeregowej możesz mieć już za niecałe 800 tys. zł!

Okolica, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

Domy w zabudowie szeregowej powstają najczęściej na obrzeżach miast, w miejscowościach z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Możesz cieszyć się podmiejskim spokojem, a jednocześnie masz na wyciągnięcie ręki udogodnienia dokładnie takie same jak w mieście – szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia, a także obiekty sportowe.

Prywatność i komfort – o tym mieszkańcy bloków mogą jedynie pomarzyć

Mieszkasz w bloku i chcesz przeprowadzić gruntowny remont mieszkania? Zapewne będzie trzeba wystąpić o zgodę do Wspólnoty Mieszkaniowej. W swoim własnym domu to Ty decydujesz o tym, jakie zmiany chcesz wprowadzić. Dom w zabudowie szeregowej to nie tylko prywatność i komfort podejmowania decyzji dotyczących remontu, lecz także własny ogródek, w którym możesz zasadzić rośliny lub urządzić na świeżym powietrzu bezpieczny kąt zabaw dla swoich dzieci.

Sprawdź 4 pomysły na aranżację przydomowego ogródka i zaplanuj, który z nich wykorzystasz, gdy tylko odbierzesz klucze do swojego własnego domu!

Wybierz swój dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Świerkowe Bielany

Chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy z doskonałą infrastrukturą? Zależy Ci na doskonałej komunikacji z centrum Wrocławia, a jednocześnie poszukujesz domu otoczonego zielenią? Sprawdź naszą ofertę na domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Świerkowe Bielany w Bielanach Wrocławskich.

Obecnie prowadzimy sprzedaż domów realizowanych w ramach drugiego i trzeciego etapu inwestycji. Jeśli zdecydujesz się na zakup domu z etapu drugiego, będziesz mógł w nim zamieszkać już we wrześniu! Natomiast inwestycje realizowane w trzecim etapie zostaną ukończone w lipcu i wrześniu 2023 r.

Wybierz swój wymarzony dom – sprawdź, które budynki są dostępne do rezerwacji. Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej budynki o zróżnicowanej powierzchni (od 104,07 m2 do 143,07 m2).

Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Świerkowe Bielany?

Świerkowe Bielany to wyjątkowy projekt kameralnego osiedla w zabudowie szeregowej, realizowany nieopodal południowej granicy Wrocławia. Doskonale rozwinięta infrastruktura, łatwy dojazd do centrum Wrocławia, strefa biznesowa – to zaledwie kilka atutów tej lokalizacji.

Przeczytaj więcej na temat infrastruktury w Bielanach Wrocławskich i najbliższej okolicy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego warto zaufać doświadczonemu deweloperowi. Spółka Prodim powstała w 2012 r. Przez ponad dekadę oddaliśmy w ręce naszych klientów klucze do ponad 220 mieszkań i domów.

Zależy nam przede wszystkim na Twoim komforcie. Gwarantujemy wysoki standard budynków, szereg ekologicznych rozwiązań, konkurencyjną cenę, a także pomoc doświadczonych doradców finansowych w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

W ramach drugiego etapu realizacji inwestycji w Bielanach Wrocławskich zostały do rezerwacji ostatnie domy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o warunkach umowy rezerwacyjnej. Postaw na współpracę z firmą godną zaufania i bądź spokojny, że inwestycja zostanie zrealizowana w terminie.

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468
Cookies settings