Zamieszkaj na Świerkowych Bielanach Poznaj atuty inwestycji

atuty inwestycji
przemawia przez nią

ekologia i ekonomia

Inwestycja "Świerkowe Bielany", dzięki takim rozwiązaniom jak np. stosowane pompy ciepła, łączy ekonomię z ekologicznym podejściem. Jeśli kwestie związane z ochroną środowiska są dla Ciebie ważne, nasze szeregówki w Bielanach Wrocławskich są idealnym rozwiązaniem!

Zdjęcie przedstawiające projekt firmy Prodim Developer, Świerkowe Bielany
Wyróżniać ją będzie

jakość i ponadczasowość

Do realizacji inwestycji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, a technologie, których używamy, będą służyć Państwu przez długie lata. Prosta bryła budynku to klasyczny symbol ponadczasowości.

Zdjęcie przedstawiające projek Świerkowe Bielany firmy Prodim Developer.
zapewni państwu

bliskość natury

Przestrzeń w bezpośrednim sąsiedztwie naszych szeregówek w Bielanach Wrocławskich przeznaczona jest pod teren zieleni urządzonej, co w połączeniu z już istniejąca obok pergolą, stworzy idealną strefę do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Świerkowe Bielany
w pobliżu znajdują się liczne

miejsca dla aktywnych

Oprócz ścieżek rowerowych w okolicy inwestycji znajduje się także doskonałe dla amatorów pływania Centrum Rekreacyjne Śleza oraz Match Point dla tych, którzy uwielbiają tenisa.

Zadowolony klient
wysokie wnętrza

brak skosów

Pomieszczenia znajdujące się na piętrze posiadają pełne wysokości, co zwiększy efektywne zagospodarowanie powierzchni oraz ułatwi aranżację.

Zdjęcie przedstawiające projekt wnętrza firmy Prodim
zagwarantuje państwu

przestronny garaż

Każdy z budynków posiada własny garaż oraz miejsce postojowe. Nie będą musieli się Państwo martwić o parkowanie w bezpiecznym i przestronnym miejscu.

Zdjęcie przedstawiające projekt garażu firmy Prodim
w okolicy znajduje się

doskonała baza edukacyjna

Zapewnij swoim dzieciom świetny start! Niedaleko Świerkowych Bielan znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny, żłobki oraz szkoły językowe.

Zdjęcie książek, edukacja.
zapewni łatwy dojazd poprzez

węzeł komunikacyjny

Lokalizacja to także zaleta naszej inwestycji pod względem komunikacyjnym - łatwość wjazdu na autostradę A4 oraz obwodnicę Wrocławia usprawni niejedną podróż!

Prodim Delevoper
w pobliżu znajdują się liczne

placówki handlowe i medyczne

W niedalekim sąsiedztwie naszych szeregówek w Bielanach Wrocławskich znajdziemy przychodnie oraz placówki medyczne. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum handlowego Aleja Bielany.

Opieka, Prodim Delevoper

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
OPINIE O PRODIM

MIESZKAŃCY MÓWIĄ O NAS

DOROTA

Pisze:

"My swoje miejsce znaleźliśmy wybierając domy w nowych Karwianach. Nie żałujemy naszej decyzji mieszka nam się bardzo dobrze ;) Jeśli chodzi o relacje ze spółką Prodim to od samego początku, dzięki pani Kasi i jej profesjonalnej obsłudze układały się  one bardzo dobrze. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z państwa reakcji na rożnego rodzaju pytania, czy tez zgłaszane usterki tutaj należą się podziękowania dla Pani Kamili, która w ekspresowym tempie rozwiązuje tego rodzaju problemy."

WIESŁAW

Pisze:

"My experience with Prodim was excellent, thanks in great part to Katarzyna and Kamila"

KRZYSZTOF I BEATA

Pisze:

"Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszej rodziny, ale było warto! Nasz pierwszy wspólny dom kupiliśmy kilka lat temu i nigdzie nie czujemy się tak dobrze, jak na Nowych Karwianach. Mieliśmy mnóstwo wątpliwości i pytań, ale na wszystko sprawnie uzyskiwaliśmy odpowiedzi. Wiemy też, że w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc ze strony firmy Prodim."

KAROL

Pisze:

"O firmie Prodim dowiedziałem się od znajomych, którzy wcześniej kupowali mieszkanie od tego dewelopera. Byli bardzo zadowoleni, więc zaufałem ich opinii. Mogę powiedzieć, że cały proces zakupu przebiegł profesjonalnie i szybko. Kontakt z panią Katarzyną zawsze był bezproblemowy i konkretny. Po prostu POLECAM!"

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468
Cookies settings