Zadbaj o przyszłość Wybierz swój dom

Wymarzony dom
Znajdź swój nowy dom w Bielanach Wrocławskich!

Plan osiedla

Kiedy znasz już wszystkie zalety okolicy i czujesz, że dom w zabudowie szeregowej jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, pora na dokładne określenie, na jakiej powierzchni Ci zależy. Oferujemy budynki z działkami o różnej wielkości, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie czekaj i już dziś wybierz swój wymarzony dom w Bielanach Wrocławskich!

wizualizacja etapu mobile
SPRAWDŹ DOJAZD

WYBIERZ DOM DLA SIEBIE

Etap 1

Etap sprzedany

Etap 2

Etap sprzedany

Etap 3

Gotowe domy!

Etap 4

Już w sprzedaży!
Status Etap Nr budynku Pokoje Powierzchnia Pow. działki Cena brutto
Pokaż więcej

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
OPINIE O PRODIM

MIESZKAŃCY MÓWIĄ O NAS

DOROTA

Pisze:

"My swoje miejsce znaleźliśmy wybierając domy w nowych Karwianach. Nie żałujemy naszej decyzji mieszka nam się bardzo dobrze ;) Jeśli chodzi o relacje ze spółką Prodim to od samego początku, dzięki pani Kasi i jej profesjonalnej obsłudze układały się  one bardzo dobrze. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z państwa reakcji na rożnego rodzaju pytania, czy tez zgłaszane usterki tutaj należą się podziękowania dla Pani Kamili, która w ekspresowym tempie rozwiązuje tego rodzaju problemy."

WIESŁAW

Pisze:

"My experience with Prodim was excellent, thanks in great part to Katarzyna and Kamila"

KRZYSZTOF I BEATA

Pisze:

"Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszej rodziny, ale było warto! Nasz pierwszy wspólny dom kupiliśmy kilka lat temu i nigdzie nie czujemy się tak dobrze, jak na Nowych Karwianach. Mieliśmy mnóstwo wątpliwości i pytań, ale na wszystko sprawnie uzyskiwaliśmy odpowiedzi. Wiemy też, że w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc ze strony firmy Prodim."

KAROL

Pisze:

"O firmie Prodim dowiedziałem się od znajomych, którzy wcześniej kupowali mieszkanie od tego dewelopera. Byli bardzo zadowoleni, więc zaufałem ich opinii. Mogę powiedzieć, że cały proces zakupu przebiegł profesjonalnie i szybko. Kontakt z panią Katarzyną zawsze był bezproblemowy i konkretny. Po prostu POLECAM!"

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468