Doskonała lokalizacja domówO Bielanach Wrocławskich Doskonała lokalizacja

Bielany Wrocławskie jest to miejscowość położona przy południowej granicy z Wrocławiem w gminie Kobierzyce. Włodarze gminy od lat stawiają na rozwój oraz poprawę warunków życia lokalnej społeczności, wyrazem czego są liczne inwestycje realizowane na terenie miejscowości.

Na początku 2020 roku został oddany do użytku Ślęzańsko Bielański Obiekt Sportowo-rekreacyjny składający się między innymi z trzech boisk do piłki nożnej, placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Warto wspomnieć o Zespole Szkolno-Przedszkolnym i jego rozbudowie realizowanej w 2021 roku. Odświeżony budynek został wyposażony w między innymi nowy blok sportowy i bibliotekę.

Dodatkowo mieszkańcy Bielan będą mogli skorzystać ze zmodernizowanej linii kolejowej łączącej Wrocław z Sobótką i Świdnicą! Trasa była nieczynna 22 lata, a już od czerwca 2022 roku można nią komfortowo podróżować.

Wybierając jeden z dostępnych na sprzedaż domów w Bielanach Wrocławskich, możesz korzystać z rozwiniętej strefy biznesowej, centrów handlowych i logistycznych. Ilość terenów inwestycyjnych jest gwarancją powstawania nowych miejsc pracy, do których z łatwością można dotrzeć dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej.

Kolejną istotną zaletą jest bliskość licznych przychodni, aptek i salonów kosmetycznych. Osoby lubiące zakupy mogą cieszyć się będącą w pobliżu galerią Aleja Bielany. Niezaprzeczalnym plusem jest również niewielka odległość do sklepu IKEA, do którego przyjeżdżają mieszkańcy z całego Wrocławia i okolic.

Mieszkanie w Bielanach Wrocławskich to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą korzystać z uroków i możliwości dużego miasta, ale doceniają spokój pod koniec dnia. Dzięki doskonałej komunikacji z Wrocławiem możesz zjeść obiad w centrum, a po pełnym atrakcji i obowiązków dniu, powrócić do swojego cichego azylu, gdzie znajdziesz

Świerkowe Bielany - wizualizacja osiedla

Serialowe ciekawostki o Bielanach Wrocławskich

Bielany Wrocławskie skrywają ciekawostki, o których zapewne nie każdy wie! Przy północnej granicy miejscowości znajduje się węzeł drogowy, łączący autostradę A4 z drogami krajowymi nr 5 i 35, a tuż przy nim swoje biuro i studio ma ATM Grupa! To właśnie ona odpowiada za kręcenie kolejnych scen do sitcomu “Świat według Kiepskich”.

Co ciekawe, w Bielanach Wrocławskich kręcony jest również serial “Policjanci i Policjantki” powstały na podstawie realnych zeznań funkcjonariuszy wrocławskiej policji. Kiedy następnym razem natrafisz na niego podczas oglądania telewizji, zwróć uwagę na scenerię!

Kolejną ciekawostką jest fakt, iż w latach 2007-2008 to właśnie w Bielanach Wrocławskich znajdował się słynny Dom Wielkiego Brata, czyli budynek, w którym kręcono czwartą i piątą edycję reality show Big Brother. To tam mieszkali otoczeni kamerami uczestnicy. Bielany Wrocławskie skrywają wiele niezwykłych tajemnic, które warto poznać!

Kobieta odpoczywa w domu osoba oglada telewizor na kanapie i przelacza kanaly za pomoca pilota

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
OPINIE O PRODIM

MIESZKAŃCY MÓWIĄ O NAS

DOROTA

Pisze:

"My swoje miejsce znaleźliśmy wybierając domy w nowych Karwianach. Nie żałujemy naszej decyzji mieszka nam się bardzo dobrze ;) Jeśli chodzi o relacje ze spółką Prodim to od samego początku, dzięki pani Kasi i jej profesjonalnej obsłudze układały się  one bardzo dobrze. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z państwa reakcji na rożnego rodzaju pytania, czy tez zgłaszane usterki tutaj należą się podziękowania dla Pani Kamili, która w ekspresowym tempie rozwiązuje tego rodzaju problemy."

WIESŁAW

Pisze:

"My experience with Prodim was excellent, thanks in great part to Katarzyna and Kamila"

KRZYSZTOF I BEATA

Pisze:

"Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszej rodziny, ale było warto! Nasz pierwszy wspólny dom kupiliśmy kilka lat temu i nigdzie nie czujemy się tak dobrze, jak na Nowych Karwianach. Mieliśmy mnóstwo wątpliwości i pytań, ale na wszystko sprawnie uzyskiwaliśmy odpowiedzi. Wiemy też, że w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc ze strony firmy Prodim."

KAROL

Pisze:

"O firmie Prodim dowiedziałem się od znajomych, którzy wcześniej kupowali mieszkanie od tego dewelopera. Byli bardzo zadowoleni, więc zaufałem ich opinii. Mogę powiedzieć, że cały proces zakupu przebiegł profesjonalnie i szybko. Kontakt z panią Katarzyną zawsze był bezproblemowy i konkretny. Po prostu POLECAM!"

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468