Doskonała lokalizacja domówO Bielanach Wrocławskich Doskonała lokalizacja

Bielany Wrocławskie jest to miejscowość położona przy południowej granicy z Wrocławiem w gminie Kobierzyce. Włodarze gminy od lat stawiają na rozwój oraz poprawę warunków życia lokalnej społeczności, wyrazem czego są liczne inwestycje realizowane na terenie miejscowości.

Na początku 2020 roku został oddany do użytku Ślęzańsko Bielański Obiekt Sportowo-rekreacyjny składający się miedzy innymi z trzech boisk do piłki nożnej, placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Obecnie trwa rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Akacjowej i już we wrześniu 2021 r. planowane jest oddanie do użytku pierwszej części obiektu, wyposażonego między innymi w nowy blok sportowy i bibliotekę. Dodatkowo na przełomie 2021-2022 r. mieszkańcy Bielan będą mogli skorzystać z obecnie modernizowanej linii kolejowej łączącej Wrocław z Sobótką, Świdnicą i Jedliną Zdrój.

Wybierając jeden z dostępnych na sprzedaż domów na Bielanach Wrocławskich, możesz korzystać z rozwiniętej strefy biznesowej, centrów handlowych i logistycznych. Ilość terenów inwestycyjnych jest gwarancją powstawania nowych miejsc pracy do których z łatwością można dotrzeć dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej.

Świerkowe Bielany - wizualizacja osiedla

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
OPINIE O PRODIM

MIESZKAŃCY MÓWIĄ O NAS

DOROTA

Pisze:

"My swoje miejsce znaleźliśmy wybierając domy w nowych Karwianach. Nie żałujemy naszej decyzji mieszka nam się bardzo dobrze ;) Jeśli chodzi o relacje ze spółką Prodim to od samego początku, dzięki pani Kasi i jej profesjonalnej obsłudze układały się  one bardzo dobrze. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z państwa reakcji na rożnego rodzaju pytania, czy tez zgłaszane usterki tutaj należą się podziękowania dla Pani Kamili, która w ekspresowym tempie rozwiązuje tego rodzaju problemy."

WIESŁAW

Pisze:

"My experience with Prodim was excellent, thanks in great part to Katarzyna and Kamila"

KRZYSZTOF I BEATA

Pisze:

"Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszej rodziny, ale było warto! Nasz pierwszy wspólny dom kupiliśmy kilka lat temu i nigdzie nie czujemy się tak dobrze, jak na Nowych Karwianach. Mieliśmy mnóstwo wątpliwości i pytań, ale na wszystko sprawnie uzyskiwaliśmy odpowiedzi. Wiemy też, że w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc ze strony firmy Prodim."

KAROL

Pisze:

"O firmie Prodim dowiedziałem się od znajomych, którzy wcześniej kupowali mieszkanie od tego dewelopera. Byli bardzo zadowoleni, więc zaufałem ich opinii. Mogę powiedzieć, że cały proces zakupu przebiegł profesjonalnie i szybko. Kontakt z panią Katarzyną zawsze był bezproblemowy i konkretny. Po prostu POLECAM!"

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468