O INWESTYCJI HISTORIA ŚWIERKOWYCH BIELAN

historia świerkowych

Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczynamy w Bielanach Wrocławskich będzie obejmowała budowę domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej z podziałem na cztery etapy realizacji. Docelowo osiedle Świerkowe Bielany będzie składało się z 64 budynków. Priorytetowym celem inwestycji jest kameralna zabudowa, funkcjonalny rozkład pomieszczeń i lokalizacja bliżej natury

Jednym z głównych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Bielany Wrocławskie to idealne miejsce dla osób poszukujących swojej enklawy na obrzeżach miasta, chcących jednocześnie zachować dogodny dostęp do w pełni rozbudowanej infrastruktury. Ponadto chcemy, aby inwestycja ta była rozszerzeniem naszej oferty domów na południu Wrocławia. Nazwa bezpośrednio nawiązuje do lokalizacji czyli ul. Świerkowej w Bielanach. Pragnąc dodatkowo podkreślić charakter osiedla, planujemy nasadzenia świerków - szpalery drzew wzdłuż osiedla sprawią, że zielono będzie cały rok.

Oferowane przez nas na sprzedaż domy na Bielanach Wrocławskich to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę. Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność pomieszczeń oraz pobliską infrastrukturę. Oprócz licznych zalet wynikających z zastosowania nowoczesnych technologii, osiedle Świerkowe Bielany oferuje dostęp do wielu placówek szkolnych i ośrodków rekreacyjnych.

Osiedle domów - Świerkowe Bielany

Zabytki i historia Bielan Wrocławskich

Nie każdy wie, że Bielany Wrocławskie powstały poprzez połączenie dwóch wsi — Bielany i Bledzów (stanowi aktualnie południową część miejscowości). Obecna nazwa została ostatecznie zaakceptowana i administracyjnie zatwierdzona w 1946 roku.

Bielany Wrocławskie posiadają również warte zwiedzenia zabytki. Zgodnie z Narodowym Instytutem Dziedzictwa, do rejestru wpisany jest na przykład kościół parafialny pw. św. Andrzeja Apostoła z lat 1520-1530. Każdy, kto fascynuje się odkrywaniem gotyckich budynków, koniecznie powinien odwiedzić znajdujące się wewnątrz sakramentarium. Co więcej, w kościele zachował się fragment ołtarza z wizerunkiem Madonny, który prawdopodobnie pochodzi z około 1400 r.!

Ciekawym zabytkiem w Bielanach Wrocławskich jest również zespół dworski, znajdujący się przy ulicy Wrocławskiej 7. Pochodzi on z XVI wieku, a jego murowano-szachulcowa budowa doskonale komponuje się z folwarkiem.

Opuszczony Dwór w Bielanach Wrocławskich

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
OPINIE O PRODIM

MIESZKAŃCY MÓWIĄ O NAS

DOROTA

Pisze:

"My swoje miejsce znaleźliśmy wybierając domy w nowych Karwianach. Nie żałujemy naszej decyzji mieszka nam się bardzo dobrze ;) Jeśli chodzi o relacje ze spółką Prodim to od samego początku, dzięki pani Kasi i jej profesjonalnej obsłudze układały się  one bardzo dobrze. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z państwa reakcji na rożnego rodzaju pytania, czy tez zgłaszane usterki tutaj należą się podziękowania dla Pani Kamili, która w ekspresowym tempie rozwiązuje tego rodzaju problemy."

WIESŁAW

Pisze:

"My experience with Prodim was excellent, thanks in great part to Katarzyna and Kamila"

KRZYSZTOF I BEATA

Pisze:

"Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszej rodziny, ale było warto! Nasz pierwszy wspólny dom kupiliśmy kilka lat temu i nigdzie nie czujemy się tak dobrze, jak na Nowych Karwianach. Mieliśmy mnóstwo wątpliwości i pytań, ale na wszystko sprawnie uzyskiwaliśmy odpowiedzi. Wiemy też, że w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc ze strony firmy Prodim."

KAROL

Pisze:

"O firmie Prodim dowiedziałem się od znajomych, którzy wcześniej kupowali mieszkanie od tego dewelopera. Byli bardzo zadowoleni, więc zaufałem ich opinii. Mogę powiedzieć, że cały proces zakupu przebiegł profesjonalnie i szybko. Kontakt z panią Katarzyną zawsze był bezproblemowy i konkretny. Po prostu POLECAM!"

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468