O ŚWIERKOWYCH BIELANACHPOZNAJ INWESTORA

poznaj inwestora

Prodim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w kwietniu 2012 roku. Reprezentuje w całości rodzinny kapitał krajowy. Głównym profilem działalności jest budowa kameralnych mieszkań i domów.

Członkowie zarządu spółki od 2007 roku funkcjonują z powodzeniem w branży dewelopersko – budowlanej, co zapewnia wysoką jakość oferowanych usług oraz wykorzystanie najlepszych rozwiązań technologicznych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją tworzenia gwarantuje sukces: Państwa zadowolenie.

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy i oddaliśmy ponad 23 tys m2 powierzchni użytkowej mieszkań i domów.

Prodim Developer

Poznaj nasze inwestycjeNasza historia

Historia Prodim

W trakcie realizacji

W trakcie realizacji

2018 – 2021 – Nowe Karwiany

2018 – Stabłowicka Plus

2016 – 2017 – Nowe Karwiany

2014 - Willa Parkowe Wzgórza

W trakcie realizacji

W trakcie realizacji

2018 – 2021 – Nowe Karwiany

2018 – Stabłowicka Plus

2016 – 2017 – Nowe Karwiany

2014 - Willa Parkowe Wzgórza

1

W trakcie realizacji

2

W trakcie realizacji

Wizualizacja Nowe Karwiany XI-XII

2020 – Nowe Karwiany – etap XI-XII

3

2018 – 2021 – Nowe Karwiany

Domy szeregowe

Etap IV-X

167 budynków mieszkalnych

18 729m2 powierzchni użytkowej

Architektura domów wszystkich etapów inwestycji Nowe Karwiany łączy funkcjonalność z nowoczesnością, a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację kosztów utrzymania. Kameralna zabudowa z własnym ogrodem zapewnia miejsce do wypoczynku i przestrzeń.

4

2018 – Stabłowicka Plus

Domy szeregowe - Stabłowicka Plus

8 budynków mieszkalnych

1 200m2 powierzchni użytkowej

Stabłowicka Plus to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wybudowane przy ulicy Stabłowickiej we Wrocławiu. Osiem funkcjonalnie zaprojektowanych domów z dużymi, nasłonecznionymi ogrodami jest połączeniem wielkomiejskiego stylu ze spokojnym zakątkiem.

5

2016 – 2017 – Nowe Karwiany

Dom - Nowe Karwiany

Etap I-III

24 budynki mieszkalne

2 911m2 powierzchni użytkowej

Nowe Karwiany to osiedle domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które powstały w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy o podwyższonym standardzie wykonania położone są na wydzielonych i w pełni uzbrojonych działkach.

6

2014 - Willa Parkowe Wzgórza

Willa Parkowe Wzgórza

12 mieszkań

2 lokale usługowe – 912m2 powierzchni użytkowej

Willa Parkowe Wzgórze to kameralny, czterokondygnacyjny budynek, położny w bezpośrednim sąsiedztwie parku w miejscowości Wysoka. Nieruchomość o nowoczesnej bryle łączy funkcję mieszkalną z handlowo-usługową w której część parteru została zaadaptowana na biuro firmy Prodim.

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
OPINIE O PRODIM

MIESZKAŃCY MÓWIĄ O NAS

DOROTA

Pisze:

"My swoje miejsce znaleźliśmy wybierając domy w nowych Karwianach. Nie żałujemy naszej decyzji mieszka nam się bardzo dobrze ;) Jeśli chodzi o relacje ze spółką Prodim to od samego początku, dzięki pani Kasi i jej profesjonalnej obsłudze układały się  one bardzo dobrze. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z państwa reakcji na rożnego rodzaju pytania, czy tez zgłaszane usterki tutaj należą się podziękowania dla Pani Kamili, która w ekspresowym tempie rozwiązuje tego rodzaju problemy."

WIESŁAW

Pisze:

"My experience with Prodim was excellent, thanks in great part to Katarzyna and Kamila"

KRZYSZTOF I BEATA

Pisze:

"Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszej rodziny, ale było warto! Nasz pierwszy wspólny dom kupiliśmy kilka lat temu i nigdzie nie czujemy się tak dobrze, jak na Nowych Karwianach. Mieliśmy mnóstwo wątpliwości i pytań, ale na wszystko sprawnie uzyskiwaliśmy odpowiedzi. Wiemy też, że w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc ze strony firmy Prodim."

KAROL

Pisze:

"O firmie Prodim dowiedziałem się od znajomych, którzy wcześniej kupowali mieszkanie od tego dewelopera. Byli bardzo zadowoleni, więc zaufałem ich opinii. Mogę powiedzieć, że cały proces zakupu przebiegł profesjonalnie i szybko. Kontakt z panią Katarzyną zawsze był bezproblemowy i konkretny. Po prostu POLECAM!"

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468