5 powodów, dla których warto kupić dom na osiedlu Świerkowe Bielany

Blog

Chcesz kupić nieruchomość i zastanawiasz się, czy lepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w mieszkanie w centrum Wrocławia, czy zakup domu w zabudowie szeregowej na przedmieściach? Przeczytaj nasz wpis i przekonaj się, dlaczego to właśnie ta druga opcja będzie strzałem w dziesiątkę!

Osiedle Świerkowe Bielany – Twoje miejsce na ziemi

Niezależnie od tego, czy szukasz domu tylko dla siebie, czy planujesz się w nim osiedlić rodziną, przy wyborze nieruchomości warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Ważna jest nie tylko cena lokalu, lecz także jego powierzchnia, lokalizacja oraz technologia budowy.

Oto lista 5 powodów, dla których warto kupić dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Świerkowe Bielany:


  • Zróżnicowana oferta domów – bez problemu znajdziesz nieruchomość, która spełnia Twoje oczekiwania;
  • Ekologiczne rozwiązania – wprowadziliśmy je, aby chronić środowisko naturalne, podnieść komfort mieszkańców, a także obniżyć koszty eksploatacyjne nieruchomości.
  • Własny ogródek – możesz zaaranżować go, jak chcesz.
  • Spokojna okolica z doskonale rozwiniętą infrastrukturą – w pobliżu znajdują się zarówno sklepy, placówki oświatowe, jak i ośrodki zdrowia.
  • Doskonały dojazd do centrum Wrocławia – własnym samochodem i komunikacją publiczną.

Przekonaj się, dlaczego inwestycja w dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Świerkowe Bielany to dobra decyzja!

Zróżnicowana oferta domów – wybierz nieruchomość spełniającą Twoje oczekiwania

Na osiedlu Świerkowe Bielany czeka na Ciebie zróżnicowana oferta nieruchomości. Do wyboru masz domy o powierzchni 104, 136 oraz 143 m². Sam zdecyduj, ile pokoi potrzebujesz (trzy lub cztery plus salon), a także czy odpowiada Ci salon połączony z kuchnią, czy preferujesz dwa oddzielne pomieszczenia.

Szczegółowa specyfikacja lokali:


  • dom o powierzchni 143,07 m²: parter o powierzchni 74,97 m² (wiatrołap, garaż, kuchnia, korytarz, łazienka, salon) piętro o powierzchni 68,13 m² (klatka schodowa, korytarz, cztery pokoje, łazienka, garderoba);
  • dom o powierzchni 136,43 m²: parter o powierzchni 69,45 m² (wiatrołap, garaż, korytarz, łazienka, salon połączony z kuchnią), piętro o powierzchni 66,98 m² (klatka schodowa, korytarz, garderoba, łazienka i cztery pokoje);
  • dom o powierzchni 104,07 m²: parter o powierzchni 53,49 m² (wiatrołap, garaż, wnęka na pompę, wc, salon połączony z kuchnią), piętro o powierzchni 50,58 m² (klatka schodowa, korytarz, łazienka i trzy pokoje).

W sprzedaży są obecnie budynki realizowane w ramach 3. etapu inwestycji – niektóre z nich są gotowe do przekazania, inne zostaną ukończone we wrześniu 2023 roku. Szczegółowy wykaz dostępnych domów w zabudowie szeregowej znajdziesz tutaj.

Ekologiczne rozwiązania dla Twojego komfortu, ochrony środowiska i niższych kosztów eksploatacyjnych

W naszym budownictwie stawiamy na ekologię. Prodim to odpowiedzialny deweloper, który ma na uwadze dobro środowiska naturalnego. We wszystkich domach instalujemy powietrzną pompę ciepła czerpiącą energię do ogrzewania budynku z odnawialnych źródeł energii. Więcej na temat pompy ciepła montowanej w naszych domach dowiesz się z tego wpisu.

Nasze budownictwo wyróżnia także prosta bryła oraz optymalne rozmieszczenie pomieszczeń względem stron świata. Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach eko.

Ogródek na osiedlu Świerkowe Bielany

Własny ogródek, który możesz zaaranżować tak, jak chcesz!

Dom zapewnia większą prywatność niż mieszkanie – wreszcie możesz zapomnieć o sąsiadach tupiących Ci nad głową. Ma jeszcze jedną zaletę: do każdego domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Świerkowe Bielany przynależy prywatny ogródek. Tylko od Ciebie zależy, czy urządzisz na nim mały plac zabaw dla swoich pociech, wydzielisz w nim strefę relaksu czy posadzisz warzywa – poznaj 4 pomysły na aranżację przydomowego ogródka

Spokojna okolica z doskonale rozwiniętą infrastrukturą

Miasto czy wieś? Nieograniczony dostęp do wszelkich udogodnień czy cisza, spokój i zielona okolica? Teraz nie musisz wybierać! Osiedle Świerkowe Bielany to idealny kompromis pomiędzy miejskimi udogodnieniami a spokojem niewielkiej miejscowości.

W pobliżu osiedla znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia: sklepy, placówki oświatowe, ośrodki zdrowia, place zabaw, apteki, salony kosmetyczne, ścieżki rowerowe, basen i nie tylko! Dowiedz się więcej o okolicznej infrastrukturze.

Doskonały dojazd do centrum Wrocławia

A gdyby tak zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć doskonały dojazd do centrum dużego miasta? Teraz to możliwe! Bielany Wrocławskie, na których terenie powstaje osiedle Świerkowe Bielany z nowoczesną zabudową szeregową, są świetnie skomunikowane z Wrocławiem. Wystarczy 5 minut, aby własnym samochodem dostać się do granic miasta.

A co, jeśli nie jesteś zmotoryzowany? Dzięki rozwiniętej sieci połączeń komunikacji zbiorowej bez problemu dotrzesz do centrum stolicy Dolnego Śląska zarówno autobusem, jak i pociągiem.

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Sprawdź dostępne do rezerwacji domy na Osiedlu Świerkowe Bielany i wybierz dom dla siebie. Masz pytania dotyczące tej inwestycji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na stronie.

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468
Cookies settings