5 rzeczy, o których powinieneś pamiętać przed podjęciem decyzji o zakupie domu

Blog

Jeśli myślisz o zakupie domu pod miastem od dewelopera, to zapewne w Twojej głowie pojawia się wiele pytań. Jak przygotować się do rozmowy? O jakie kwestie zapytać, aby zyskać pewność, że inwestycja w wybraną nieruchomość zakończy się przekazaniem kluczy do wymarzonego domu? Koniecznie przeczytaj poniższy poradnik.

Poznaj wcześniejsze inwestycje

Wybór rzetelnego dewelopera, który sprosta Twoim oczekiwaniom i zrealizuje inwestycję zgodnie z zapisami w umowie, to pierwszy krok do wymarzonego lokum. Rynek nieruchomości z roku na rok jest coraz większy – pojawiają się na nim nowe firmy, o których niewiele wiadomo.

Postaw na sprawdzonego dewelopera. Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Do tej pory z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg inwestycji – obejmują one zarówno kameralną zabudowę mieszkaniową, jak i domy szeregowe oraz zabudowę bliźniaczą. Zapoznaj się z inwestycją w Nowych Karwianach, budynkami mieszkalnymi zrealizowanymi przy ul. Stabłowickiej we Wrocławiu oraz z Willą Parkowe Wzgórze, która powstała w miejscowości Wysoka.

Poznaj inwestora i przekonaj się, że przyszłość swojego domu powierzasz doświadczonym specjalistom!

Sprawdź okolicę, w której będzie realizowana inwestycja

Przeczytaj najważniejsze informacje o Bielanach Wrocławskich i dowiedz się, jak wygląda okolica, w której powstanie Twój wymarzony dom. Inwestycja w przestronną nieruchomość pod miastem to ciekawa alternatywa dla zakupu ciasnego mieszkania w centrum miasta. Przekonaj się, że w okolicy Świerkowych Bielan czeka na Ciebie wszystko, czego potrzebujesz.

To właśnie tu znajdziesz ciszę i zielone otoczenie, tak potrzebne do tego, aby wypocząć. Jednocześnie masz dostęp do szeroko rozbudowanej infrastruktury. Świerkowe Bielany to najlepsze miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny!

Dowiedz się, co wyróżnia tę konkretną inwestycję

Może się wydawać, że dom to przecież tylko dach i cztery ściany – większość inwestycji wygląda podobnie. Pamiętaj jednak, że Twój codzienny komfort zależy od standardu wykończenia nieruchomości, a ten kryje się w szczegółach. Rozmawiając z deweloperem, nie zapomnij zapytać o to, co wyróżnia inwestycję na tle innych realizowanych w okolicy.

W trosce zarówno o Twój komfort, jak i o środowisko naturalne, budując domy, stawiamy na rozwiązania przyszłościowe, uwzględniające najwyższe standardy ekologiczne. Chcemy oddać w Twoje ręce klucze do nowoczesnego budynku o wysokim standardzie wykończenia.

  • Prosta bryła budynku – nie tylko nadaje inwestycji ponadczasowy charakter, lecz również zapobiega stratom ciepła, przyczyniając się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Projektując budynki na osiedlu Świerkowe Bielany, uwzględniliśmy ich usytuowanie względem stron świata. Do Twojego salonu o każdej porze roku będzie docierało światło słoneczne!
  • Pompa ciepła – to innowacyjne rozwiązanie, które zapewni ekologiczne ogrzewanie Twojego budynku. Pompa ciepła wykorzystująca wyłącznie odnawialne źródła energii oraz chroni środowisko naturalne przed degradacją. To także sposób na realne oszczędności, jeśli chodzi o koszty ogrzewania domu.
  • Ogrzewanie podłogowe – w całym budynku dostępne będzie ogrzewanie podłogowe gwarantujące równomierne rozprowadzenie ciepła. Nie musisz martwić się o to, że grzejniki na ścianach zaburzą Twoją koncepcję wystroju pomieszczeń!

Sprawdź eko rozwiązania, które stosujemy w naszym budownictwie.

Dopytaj o szczegóły umowy

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze dewelopera, zapoznaj się ze szczegółowymi zapisami umowy. Poproś o jej szkic. Zależy nam na tym, aby wszelkie zapisy były zrozumiałe, ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – zapytaj! Jesteśmy otwarci na Twoje pytania na każdym etapie realizacji inwestycji.

  • Sprawdź, jakie są terminy realizacji inwestycji.
  • Zapoznaj się ze standardem wykończenia nieruchomości.
  • Dowiedz się, jakie dokumenty musisz przygotować do zawarcia umowy z deweloperem.
  • Poznaj warunki umowy rezerwacyjnej.
  • Zapytaj, jakie są warunki odstąpienia od umowy.

Im więcej informacji zgromadzisz na wstępnym etapie planowania zakupu domu, tym lepszą decyzję będziesz mógł podjąć przy wyborze dewelopera.

Może się wydawać, że dom to przecież tylko dach i cztery ściany – większość inwestycji wygląda podobnie. Pamiętaj jednak, że Twój codzienny komfort zależy od standardu wykończenia nieruchomości, a ten kryje się w szczegółach. Rozmawiając z deweloperem, nie zapomnij zapytać o to, co wyróżnia inwestycję na tle innych realizowanych w okolicy.

Pamiętaj, że na nasze wsparcie możesz liczyć nie tylko na etapie podpisywania umowy, lecz również przy odbiorze technicznym budynku. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegł sprawnie.

Poznaj zestawienie wszystkich kosztów

Jeszcze przed podpisaniem umowy z deweloperem, szczegółowo dopytaj o wszystkie koszty związane z inwestycją. Dowiedz się, na jakie opłaty dodatkowe musisz się przygotować. Dzięki temu precyzyjniej oszacujesz wysokość kredytu hipotecznego i lepiej przygotujesz się do zakupu domu pod miastem.

Masz pytania dotyczące domów w Świerkowych Bielanach? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami – szczegółowo opowiemy Ci o osiedlu Świerkowe Bielany i wszystkich etapach realizowanej inwestycji.

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468