Dom na przedmieściach Wrocławia – wysoki standard w atrakcyjnej cenie

Blog

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy? Sprawdź dostępne nieruchomości na osiedlu Świerkowe Bielany w Bielanach Wrocławskich. W ostatnich latach to właśnie inwestycje na przedmieściach cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Deklasują one nawet popularne dotychczas mieszkania w centrach dużych miast.

Jaki wpływ na cenę nieruchomości ma jej lokalizacja?

Ceny mieszkań w centrum miasta potrafią przyprawić o zawrót głowy. Raczej nie masz się co spodziewać, że za kilka miesięcy trend w zakresie wzrostu cen nieruchomości się odwróci. Wystarczy spojrzeć na krótki rys historyczny. Jeszcze dwa lata temu, w czerwcu 2019 roku, za m² mieszkania we Wrocławiu trzeba było zapłacić średnio 6500 zł. Obecnie średnia cena m² nieruchomości w mieście oscyluje w granicach 9000 zł. I ciągle rośnie!

Najdroższe są mieszkania położone w centrum (Stare Miasto), gdzie ceny m² przekraczają 11 000 zł. Ceny powyżej średniej dotyczą również innych lokalizacji, które cieszą się popularnością wśród potencjalnych nabywców. To np. Tarnogaj, Biskupin, czy Klecina

Chcąc kupić mieszkanie w centrum Wrocławia, musisz mieć dosyć zasobny portfel. Zwróć przy tym uwagę, że lokale w blokach nie są zbyt przestronne. Najmniej wydasz na kawalerkę, jednak cena m² będzie w tym przypadku bardzo wysoka. Co gorsza, nie masz co liczyć na przestrzeń, która pozwoli na wygodne funkcjonowanie kilkuosobowej rodziny.

Im dalej od centrum, tym atrakcyjniejsze ceny nieruchomości

Zależy Ci na tym, aby nabyć dom o wysokim standardzie, który oferowany jest w atrakcyjnej cenie? Sprawdź inwestycję w Bielanach Wrocławskich(gmina Kobierzyce). To połączenie dogodnej lokalizacji, przystępnej ceny, a także wysokiego standardu nieruchomości. Otrzymasz klucze do budynku, w którym zastosowano przyszłościowe rozwiązania. To nie tylko dbałość o ekologię, ale także o Twój portfel i komfort codziennego użytkowania.

  • Pompa ciepła– ekologiczny sposób ogrzewania, który nie emituje do środowiska naturalnego żadnych zanieczyszczeń. Cechuje się wydajnością na wysokim poziomie i umożliwia realne oszczędności (do 80% energii wykorzystywanej przez urządzenie pochodzi z odnawialnych źródeł).

Pierwszy i drugi etap realizacji inwestycji zakłada stworzenie w sumie 32 nowoczesnych budynków położonych bezpośrednio przy południowej granicy Wrocławia. Sprawdź, które budynki są jeszcze dostępne do rezerwacji, a wymarzonym domem będziesz mógł się cieszyć już za kilka miesięcy. Termin realizacji etapu 1 to maj 2022 roku, natomiast etap 2 zostanie zrealizowany do listopada 2022 roku.

Dlaczego warto kupić nowy dom od dewelopera?

Zastanawiasz się nad tym, czy zakup domu pod Wrocławiem to dobra inwestycja? Wiesz już, że cena nieruchomości zależy w dużym stopniu od jej lokalizacji. Decydując się na posiadłość na obrzeżach miasta, zyskujesz nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy i w przystępnej cenie. Jest też opcja wynajmu mieszkania, ale… dobrze przemyśl ten krok, zwłaszcza pod względem finansowym.

Koszty wynajmu nieruchomości stale rosną. Już dziś będziesz musiał zapłacić niespełna 2000 zł opłaty za wynajem dla właściciela (a do tego musisz doliczyć rachunki oraz kilkaset złotych czynszu!). To praktycznie tyle samo, ile szacunkowo wyniesie rata kredytu na zakup domu w Bielanach Wrocławskich.

Podana cena najmu dotyczy mieszkań przynajmniej kilkuletnich, a nawet kilkunastoletnich. Standard takiego mieszkania będzie zatem nieporównywalny do nowoczesnego domu na osiedlu Świerkowe Bielany.

Z jakich powodów warto zamieszkać na przedmieściach Wrocławia?

Mitem jest stwierdzenie, że aby cieszyć się swobodą, mieszkając na przedmieściach, to trzeba mieć własny samochód. Fakty przedstawiają się zupełnie inaczej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zamieszkać w centrum miasta, czy na peryferiach, codzienne podróżowanie autem może okazać się uciążliwe. Zakorkowane ulice czy płatne strefy parkingowe to tylko część problemów, z jakimi muszą mierzyć się kierowcy.

Wybierając dom na Świerkowych Bielanach, nie musisz martwić się o codzienne podróżowanie do centrum miasta. Doskonale rozwinięta komunikacja publiczna to jeden z niewątpliwych atutów tej lokalizacji. Jednym autobusem (linia 612) dostaniesz się do Dworca Głównego. W najbliższym czasie ma zostać ukończona także modernizacja linii kolejowej.

Wydaje Ci się, że jedynie mieszkając w centrum miasta, masz dostęp do obiektów użyteczności publicznej? To kolejny miejski mit, który najwyższy czas obalić. Ze Świerkowych Bielan wszędzie będziesz miał blisko. W pobliżu znajduje się m.in. żłobek, przedszkole, szkoła czy przychodnia. Dowiedz się więcej o świetnie rozbudowanej infrastrukturze w Bielanach Wrocławskich.

Zapoznaj się z ofertą domów na osiedlu Świerkowe Bielany! Zamieszkaj w zielonej okolicy, w której odetchniesz od wielkomiejskiego hałasu. Przekonaj się, że dom na przedmieściach to inwestycja, która pozwoli Ci stać się właścicielem nowoczesnego budynku w przystępnej cenie!

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS!

500 200 468
A MOŻE
POZNAJ
INWESTYCJE

"NOWE KARWIANY"

inwestycja nowe karwiany
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

500 200 468
Cookies settings